Lijn 136c Chimay Gare - Cerfontaine Place
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 136c in België | |
Vervoerder(s) | Liénard & Cie i.o.v. TEC |
Entiteit | Charleroi |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 136c rijdt van Chimay via Virelles en Froidchapelle naar Cerfontaine.
Route
Halte | ||
Chimay, Gare | ||
Chimay, Chaussée de Couvin | ||
Chimay, Petit Virelles | ||
Virelles, Calvaire | ||
Virelles, Centre | ||
Virelles, La Peau | ||
Virelles, Bois de Virelles | ||
Virelles, Ferme Grande Taille | ||
Virelles, Ferme Lerminiaux | ||
Virelles, Ferme Sainte-Anne | ||
Froidchapelle, Le Chasseur | ||
Froidchapelle, Ferme Saint-Antoine | ||
Froidchapelle, La Grattière | ||
Froidchapelle, Le Coq | ||
Froidchapelle, La Pierraille | ||
Froidchapelle, Place | ||
Froidchapelle, Cabine | ||
Froidchapelle, Champ de la Truie | ||
Froidchapelle, Route d'Erpion | ||
Cerfontaine, Cabine | ||
Cerfontaine, Mon Plaisir | ||
Cerfontaine, Au-delà de Eau | ||
Cerfontaine, Place |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.