Lijn 76 Steenwijk Station - Marknesse Busstation
Buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | IJsselmond |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 76 rijdt van Steenwijk via Tuk, Steenwijkerwold, De Blesse, Blesdijke, Oldemarkt, Slijkenburg, Kuinre en Luttelgeest naar Marknesse.
In de ochtendspits rijden de ritten verder naar Emmeloord en in de middagspits komen alle ritten uit Emmeloord.
Route
Halte | ||
Steenwijk, Station | ||
Steenwijk, Dolderbrug | ||
Tuk, Gemeentewerken | ||
Tuk, Oldemarktseweg | ||
Tuk, Watertoren | ||
Thij, Thij | ||
Steenwijkerwold, 't Centrum | ||
Steenwijkerwold, Marijenkampen | ||
Steenwijkerwold, Willemsoord | ||
Steenwijkerwold, Eikenlaan | ||
De Blesse, Spin | ||
De Blesse, Bovenweg | ||
De Blesse, Noord | (keerlus) | |
De Blesse, Friese Veldweg | ||
Blesdijke, Lagebroekweg | ||
Blesdijke, Markeweg | ||
Blesdijke, Dalhoeve | ||
Oldemarkt, Parochiehuis | ||
Oldemarkt, Frieseweg | ||
Oldemarkt, Kon. Julianaweg | ||
Oldemarkt, Kruisstraat | ||
Ossenzijl, Venebosweg | ||
Ossenzijl, Kooystraat | ||
Scherpenzeel, Hoek Spanga | ||
Slijkenburg, Grachtbrug | ||
Slijkenburg, Slijkenburg | ||
Kuinre, Noord | ||
Kuinre, Burchtstraat | ||
Luttelgeest, Uiterdijkenweg | ||
Luttelgeest, Schansweg | ||
Luttelgeest, Oosterringweg | ||
Luttelgeest, Orchideeënhoeve | ||
Luttelgeest, Lindeweg | ||
Luttelgeest, Brink | ||
Luttelgeest, Luttelgeesterweg | ||
Marknesse, Noordzoom | ||
Marknesse, Busstation | ||
Marknesse, Boslaan | ||
Emmeloord, Luttelgeesterweg | ||
Emmeloord, H.D. Louweshoeve | ||
Emmeloord, Lindehof | ||
Emmeloord, Emmeloord - Oost | ||
Emmeloord, Lange Dreef | ||
Emmeloord, Kettingstraat | ||
Emmeloord, Busstation |