Lijn 131 Zierikzee Busstation - Middelharnis Gemeentehuis
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 7 mei 2010 om 20:57
Buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 5 ritten |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 131 rijdt van Middelharnis, via Bruinisse, Oosterland, Nieuwerkerk naar Zierikzee.
Route
Halte | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Bruinisse, Dorp | ||
Oosterland, Oud Heiligeweg | ||
Oosterland, Dorp | ||
Oosterland, Even Buiten | ||
Nieuwerkerk, Busstation | ||
Ouwerkerk, Vissersweg | ||
Zierikzee, Sas | ||
Zierikzee, Busstation |