Lijn 212 Arlon Gare - Lamadelaine Schoul
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 212 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 januari 2018 |
Voorganger(s) | 86 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 212 reed van Arlon via Weyler, Differt, Athus en Rodange naar Lamadelaine.
Dienstregeling
- De heenrit rijdt van Rodange naar Arlon en de terugritten rijden van Arlon naar Lamadelaine.
Route
Halte | ||
Arlon, Gare | ||
Arlon, Clinique | ||
Arlon, Avenue de Longwy/Patton | ||
Weyler, Grand Route | ||
Wolkrange, Chapelle N81 | ||
Differt Cora, N81 | ||
Athus, Clinique | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Gare | ||
Athus, IMMA | ||
Athus, Grand Rue | ||
Athus, Brüll | ||
Athus, Rue de Rodange | ||
35px | Grens België - Luxemburg | |
Rodange, Usines | ||
Lamadelaine, Schoul | ||
Lamadelaine, Maragole | ||
Rodange, Kiirch | ||
↑ | Rodange, Gare | |
Rodange, Kiirch | ||
Lamadelaine, Maragole | ||
Lamadelaine, Kiirch | ||
↓ | Lamadelaine, Schoul |
Geschiedenis
Op 1 januari 2018 werd het lijnennet in het zuiden van de provincie Luxembourg flink aangepast. Hierbij werden diverse lijnen vernummerd naar een logische nummerreeks en gingen de lijnnummers ook verwijzen naar het type lijnsoort. Het lijnnummer 86 werd op die datum vernummerd naar lijn 212, om daarmee te benadrukken dat deze lijn een schoolbus is. De route en dienstregeling bleven op hoofdlijnen gelijk, wel werden onderweg enkele haltes aan de route toegevoegd.