Lijn 4 Deventer Station - Schalkhaar Garderegimentsweg (2017-2020)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 jul 2018 om 22:37
Buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Deventer |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 2, 4 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 rijdt van Deventer Station via Voorstad en Keizerslanden naar Schalkhaar.
Route
Halte | ||
Deventer, Station | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Papenblik | ||
Deventer, Europaplein | ||
Deventer, Splithofstraat | ||
Deventer, Ludgerstraat | ||
Deventer, Balderikstraat | ||
Deventer, Koningin Wilhelminalaan | ||
Deventer, Keizer Karellaan | ||
Deventer, Mecklenburgstraat | ||
Deventer, Prinses Margrietstraat | ||
Schalkhaar, Oerdijk | ||
Schalkhaar, Prins Bernhardweg | ||
Schalkhaar, Kerkweg | ||
Schalkhaar, Westenberg | ||
Schalkhaar, Garderegimentsweg |
Geschiedenis
Op 10 december 2017 werden de lijnen in het noorden van Deventer geherstructureerd. Lijn 4 ging alleen nog tussen Deventer en Schalkhaar rijden, hierbij werd de route via Keizerslanden overgenomen van lijn 2. De bediening van de Zwolse Wijk en Heeten werden voortaan verzorgd door lijn 3 respectievelijk buurtbus 517, daarnaast werd het traject tussen Heeten en Raalte overgenomen door buurtbus 516.
Op 1 april 2018 werd de dienstregeling opnieuw gewijzigd. Voortaan werd er niet langer via Keizerslanden gereden maar via het Europaplein, hiermee werd de route van de lijnen 2 en 161 in Deventer deels overgenomen.
Halte | ||
Deventer, Schurenstraat | ||
Deventer, Oude Begraafplaats | ||
Deventer, IJssel de Schepperstraat | ||
Deventer, Dapperstraat | ||
Deventer, Van Marckelplein | ||
Deventer, Winkelcentrum Keizerslanden | ||
Deventer, Radboudlaan | ||
Deventer, Keizer Karellaan |