Lijn 071 Viersen Busbahnhof - Meerbusch Haus Meer
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 jul 2018 om 23:58
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 071 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | (Kessels, Pelmter i.o.v.) DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City Setra S 415 NF Solaris Urbino |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zaterdagavond | 0-1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 071 rijdt van Viersen via Vennheide, Anrath, Willich en Osterath naar Büderich Haus Meer.
Dienstregeling
- Doordeweeks rijden er enkele extra ritten ten behoeve van scholieren, enkele van deze ritten rijden van en naar Gymnasium An der Löh.
- Van maandag tot en met zaterdagavond rijden de laatste ritten alleen tussen Viersen en Willich.
- Op zaterdag wordt overdag 1x/uur gereden tussen Viersen en Willich, hierbij wordt 1x/2 uur doorgereden naar Büderich.
- Op zondag wordt niet via de Otto Brenner Straße gereden.
Route
Halte | ||
Viersen, Gymnasium An der Löh | ||
Viersen, Gartenstraße | ||
Viersen, Busbahnhof | ||
Viersen, Krefelder Straße/Kanalstraße | ||
Viersen, Krefelder Straße/Robend | ||
Viersen, Preyergut | ||
Neersen, Grenzweg | ||
Neersen, Am Bökel | ||
Vennheide, Vennheide | ||
Anrath, Süchtelner Straße | ||
Anrath, Kirche | ||
Anrath, Hausbroicher Straße | ||
Willich, Hanns Martin Schleyer | ||
Willich, Hans Böckler Straße | ||
Willich, Otto Brenner Straße | ||
Willich, Jakob Kaiser Straße | ||
Willich, Halskestraße | ||
Willich, Münchheide | ||
Willich, Marienstraße | ||
Willich, Bahnhof | ||
Willich, Krusestraße | ||
Willich, Sankt Töniser Straße | ||
Willich, Parkstraße | ||
Willich, Büdericher Straße | ||
Willich, Moosheide | ||
Willich, Streithöfe | ||
Osterath, Krähenacker | ||
Osterath, Hugo Recken Straße | ||
Osterath, Kaarster Straße | ||
Osterath, Bahnhofsweg | ||
↑ | Osterath, Bahnhof | |
Osterath, Alte Seilerei | ||
Osterath, Neusser Feldweg | ||
Osterath, Bovert | ||
Büderich, Haus Meer |
Geschiedenis
Op 15 juli 2018 werd de frequentie in de spitsuren verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur door de komst van onder andere lijn SB82. Verder werd de route in Viersen licht gewijzigd. Hierbij kwamen enkele haltes te vervallen.
Halte | ||
Viersen, Busbahnhof | ||
Viersen, Casinogarten | ||
Viersen, Hauptstraße | ||
Viersen, Rathaus | ||
Viersen, Gereonsplatz | ||
Viersen, Krefelder Straße/Gillissen | ||
Viersen, Krefelder Straße/Kanalstraße |