Lijn 758 Oostende Busstation - Ieper Bellewaerde
Voormalige zomerbuslijn 758 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Spits (vakantie) | 2x/dag (zomer) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Avond (vakantie) | 2x/dag (zomer) |
Zaterdag | reed niet |
Zaterdag (vakantie) | 2x/dag (zomer) |
Zondag | reed niet |
Zondag (vakantie) | 2x/dag (zomer) |
Lijn 758 reed van Oostende via Gistel, Diksmuide en Houthulst naar Ieper.
Dienstregeling
- Dagelijks werden twee retourritten gereden, één reed van/naar de Bellewaarde en één reed van/tot Ieper.
Route
Halte | ||
Oostende, Busstation | ||
Oostende, Kapellestraat | ||
Oostende, Petit Paris | ||
Snaaskerke, Brug | ||
Gistel, Kruiskalsijde | ||
Moere, Dorp | ||
Koekelare, Kruispunt | ||
Leke, Kruiskalsijde | ||
Diksmuide Busstation | ||
Woumen, Plaats | ||
Merkem, Kippe | ||
Zuidschote, Lizerne | ||
Boezinge, Plaats | ||
Ieper, Busstation | ||
Ieper, Markt | ||
Ieper, Busstation | ||
Ieper, Bellewaerde |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.