Lijn 10 Alkmaar Station - Sint Pancras Kerkplein
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Alkmaar |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, BYD K7u |
Rijdt vanaf | 22 juli 2018 |
Voorganger(s) | 10 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 10 rijdt van Alkmaar via Oudorp naar Sint Pancras.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Alkmaar, Ouddorperdijkje | ||
Oudorp, Biesboschstraat | ||
Oudorp, Lingestraat | ||
Oudorp, Oudorperplein | ||
Oudorp, Dommelstraat | ||
Oudorp, Jupiterstraat | ||
Oudorp, Venusstraat | ||
Oudorp, 't Wuiver | ||
Oudorp, Wilgenlaan | ||
Oudorp, Nijenburgh | ||
Alkmaar, Herenweg | ||
Alkmaar, Deltastraat | ||
Sint Pancras, Mezenstraat | ||
Sint Pancras, Meeuwenlaan | ||
Sint Pancras, Vinkenlaan | ||
Sint Pancras, Van de Vijzellaan | ||
Sint Pancras, Kerkplein |
Geschiedenis
Op 22 juli 2018 ging de volgende concessie van Noord-Holland-Noord van start. Naast de introductie van het Flexvervoer werden diverse wijzigingen in het lijnennet doorgevoerd. Op die datum kwam het traject tussen Sint Pancras en Heerhugowaard van lijn 10 geheel te vervallen, voortaan wordt alleen nog gereden tussen Alkmaar en Sint-Pancras. Reizigers naar Broek op Langedijk en Oudkarspel kunnen voortaan gebruik maken van lijn 169. Daarnaast werd de frequentie in de avonduren en op zaterdag verlaagd naar 1x per uur vanwege de geringere bezetting.