Lijn 642 Antwerpen Rooseveltplaats - Brasschaat Maria ter Heide
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 642 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/ochtend 4x/middag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 642 rijdt van Antwerpen via Merksem naar Brasschaat.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden drie ritten van Brasschaat naar Antwerpen en in de middagspits rijden vier ritten van Antwerpen naar Brasschaat.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Noorderlaan | ||
Antwerpen, Station Luchtbal | ||
Merksem, Laarbekestraat | ||
Merksem, De Vlaschaardstraat | ||
Merksem, Ryenlanddreef | ||
Merksem, Overhout | ||
Merksem, Frans Adriaenssensstraat | ||
Merksem, Laaglandlaan | ||
Merksem, De Biezen | ||
Merksem, Ringlaan | ||
Merksem, P+R Merksem | ||
Schoten, Kapelsesteenweg | ||
Brasschaat, Oudstrijderslei | ||
Brasschaat, Voshollei | ||
Brasschaat, Plataandreef | ||
Brasschaat, Zegersdreef | ||
Brasschaat, Doctor Roosensplein | ||
Brasschaat, Kerk Miksebaan | ||
Brasschaat, Elshoutbaan | ||
Brasschaat, Begraafplaats | ||
Brasschaat, De Vis | ||
Brasschaat, Meeslaan | ||
Brasschaat, Miksebeekstraat | ||
Brasschaat, Heislagsebaan | ||
Brasschaat, Pauwelslei | ||
Brasschaat, Bethaniëlei | ||
Brasschaat, Wipstraat | ||
Brasschaat, Maria Ter Heide Kerk | ||
Brasschaat, Sint-Jobsteenweg |