Lijn 670 Essen Station - Kapellen Dorp
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 670 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:35) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 670 rijdt van Essen via Horendonk, Nieuwmoer, Achterbroek en Kalmthout naar Kapelle.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt er één rit naar Merksem en in de middagspits rijden één rit op woensdag of twee ritten op overige dagen vanuit Merksem. Deze ritten rijden niet via station Kalmthout.
Route
Halte | ||
Essen, Station | ||
Essen, Sint Antoniuskerk | ||
Essen, Sint Antoniusstraat | ||
Essen, Kloosterstraat | ||
Essen, Bibliotheek | ||
Essen, Gemeentehuis | ||
Essen, Spijker | ||
Horendonk, Melkerijstraat | ||
Horendonk, Over d'Aa | ||
Horendonk, Kleuterschool | ||
Horendonk, Kraaienberg | ||
Essen, Postbaan | ||
Essen, Rijkmakerslaan | ||
Nieuwmoer, Grens Essen | ||
Nieuwmoer, Boentbosch | ||
Nieuwmoer, Kapel | ||
Nieuwmoer, Dorpplaats | ||
Nieuwmoer, Spreeuwstraat | ||
Nieuwmoer, Dorpplaats | ||
Nieuwmoer, Holleweg | ||
Nieuwmoer, Darm | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekstraat | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekhoeve | ||
Achterbroek, Huis Maes | ||
Achterbroek, Handelaar | ||
Achterbroek, Kapelleke | ||
Achterbroek, Leyterstraat | ||
Achterbroek, Kerk | ||
Achterbroek, JVD Berg | ||
Achterbroek, Regina Pacis | ||
Kalmthout, Kruisboshof | ||
Kalmthout, Station | ||
Kalmthout, Achterbroeksteenweg | ||
Kalmthout, Sint Vincentius | ||
Kalmthout, Kerk | ||
Kalmthout, Foxemaatstraat | ||
Kalmthout, Bareelstraat | ||
Kalmthout, Koningin Elisabethstraat | ||
Kalmthout, Heidestatiestraat | ||
Kalmhout, Withoeflei | ||
Kapellen, Vijverslei | ||
Kapellen, Golflei | ||
Kapellen, Marcottedreef | ||
Kapellen, Jozef Mulslaan | ||
Kapellen, Kalmthoutsesteenweg | ||
Kapellen, Dennenburg | ||
Kapellen, Streepstraat | ||
Kapellen, Dorp | ||
Kapellen, Administratief Centrum | ||
Kapellen, Zilverhoeklaan | ||
Kapellen, Hoogboomsteenweg | ||
Kapellen, Valkenlaan | ||
Brasschaat, Boskapellei | ||
Brasschaat, Vrijwilligerslei | ||
Brasschaat, Frilinglei | ||
Brasschaat, Louislei | ||
Brasschaat, Donk Kerk | ||
Brasschaat, Beekstraat | ||
Brasschaat, Sint-Michielscollege | ||
Merksem, Kapelsesteenweg | ||
Merksem, P+R Merksem | ||
Merksem, Ringlaan | ||
Merksem, Rerum Novarum | ||
Merksem, Van Roossens | ||
Merksem, Oudebareel | ||
Merksem, Barnkracht | ||
↓ | Merksem, Burgemeester Nolfplein | |
↑ | Merksem, Stella Maris |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn reden de ritten van/naar Antwerpen niet meer tot de Rooseveltplaats, maar tot Merksem Burg. Nolf. Reizigers voor het Centrum kunnen aan de P+R Fortsteenweg overstappen op de tram.
Vanaf 1 september 2015 zou in de ochtendspits nog slechts één rit naar Essen College gaan rijden, maar kwam er geen rit meer terug. Daarvoor moesten scholieren gebruik maken van andere buslijnen op dit traject.
Op een onbekend moment is de routevariant naar het College in Essen geschrapt uit de dienstregeling.
Halte | ||
Essen, College | ||
Essen, Heemhuis | ||
Essen, Station | ||
Essen, Sint Antoniuskerk | ||
Essen, Sint Antoniusstraat | ||
Essen, Kloosterstraat | ||
Essen, Bibliotheek | ||
Essen, Atheneum | ||
Essen, Sint-Jozef | ||
Essen, Mariaberg | ||
Essen, Sint-Jozef | ||
Essen, Atheneum | ||
Essen, Gemeentehuis |