Lijn 86 Assendelft Festina Lente - Zaandam St. Michael College
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Zaanstreek en Waterland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 mei 1992 |
Opvolger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 86 reed van Assendelft via Westzaan, Koog a/d Zaan en Zaandijk naar Zaandam.
Dienstregeling
- In de spitsrichting reden twee schoolritten over het hele traject.
- In de daluren reden per richting twee ritten tussen Koog a/d Zaan en Westzaan.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Assendelft, Festina Lente | ||
Assendelft, Gemeentehuis | ||
Assendelft, R.K. Kerk | ||
Westzaan, Raadhuis | ||
70px | Koog a/d Zaan, Baanakker | |
70px | Koog a/d Zaan, Westerkoogweg | |
Koog a/d Zaan, Station Koog-Bloemwijk | ||
Koog a/d Zaan, Westerkoogweg | ||
Koog a/d Zaan, Baanakker | ||
Zaandijk, Station Koog-Zaandijk | ||
Zaandijk, Guisweg | ||
Zaandam, St. Michael College |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 31 mei 1992 werd het lijnnummer gewijzigd naar 66. De route wijzigde niet, de ritten in het dal vervielen mogelijk.