Lijn 791 Meerssen Station - Margraten Gemeentehuis
Buurtbuslijn 791 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Houthem-Margraten |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 191 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 791 rijdt van Meerssen via Houthem, Valkenburg, Sibbe, IJzeren en Scheulder naar Margraten.
Route
Halte | ||
Meerssen, Station | ||
Meerssen, Stella Maris | ||
Houthem, Vroenhof/Stevensweg | ||
Houthem, Vroenhof 40 | ||
Houthem, Stationsweg | ||
Valkenburg, Sint Gerlach 2 | ||
Valkenburg, Strabeek Kapel | ||
Valkenburg, Geerlingshof | ||
Valkenburg, Provincialeweg/Cremerstraat | ||
Valkenburg, Station | ||
Valkenburg, Wilhelminalaan | ||
Valkenburg, Grendelplein | ||
Valkenburg, Steenkolenmijn | ||
Sibbe, Daalhemerweg | ||
Sibbe, Dorpstraat | ||
Sibbe, Dorpstraat/Sint Rosastraat | ||
Sibbe, Sibberkerkstraat 1 | ||
IJzeren, Kruisstraat no. 11 | ||
Scheulder, Kapel | ||
Margraten, Aan de Fremme | ||
Margraten, Scheuldersteeg | ||
Margraten, Van Schaluynhofstraat | ||
Margraten, Gemeentehuis |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de volgende concessie Limburg van start, die nu de volledige provincie besloeg. Na het debacle met Abellio werd de concessie aan de tweede winnaar gegund: Arriva. Het lijnennet van Veolia Transport werd hierbij flink aangepast, waarbij het visgraatmodel de basis voor het lijnennet vormt.
Lijn 191 kreeg op die datum het lijnnummer 791. De route en dienstregeling wijzigden hierbij vrijwel niet, alleen de bediening van station Houthem-St. Gerlach kwam te vervallen en in Valkenburg vervielen de haltes rond de Broekhem.
Vanaf 10 december 2017 werd de halte Stella Maris in Meerssen alleen nog richting Meerssen aangedaan.