Lijn
|
Route
|
Opmerkingen
|
Stadsdienst Middelburg
|
65
|
Station - ROC Tromboneweg
|
|
569
|
Station → Centrum → Klarenbeek → Nieuw Middelburg → Maïsbaai → Station
|
Servicebus
|
Stadsdienst Middelburg-Vlissingen
|
56
|
Middelburg - Koudekerke - Vlissingen Paauwenburg - Vlissingen Centrum - Vlissingen Station
|
|
57
|
Middelburg - Oost-Souburg - Vlissingen Centrum
|
|
58
|
Middelburg - West-Souburg - Vlissingen Bossenburgh - Vlissingen Centrum (- Vlissingen Station)
|
|
258
|
Middelburg → Koudekerke → Vlissingen Paauwenburg → Vlissingen Centrum
|
Spitsbus
|
Stadsdienst Goes
|
185
|
Station - Ziekenhuis
|
|
Streekbus
|
1
|
Oostburg - Schoondijke/Waterlandkerkje - IJzendijke - Biervliet - Hoek - Terneuzen
|
|
6
|
Terneuzen - Sluiskil - Sas van Gent - Zelzate
|
|
9
|
Terneuzen Busstation - Terneuzen DOW Chemicals
|
|
10
|
Terneuzen - Zaamslag - Vogelwaarde - Hengstdijk - Kloosterzande - Kuitaart - Terhole - Hulst
|
|
19
|
Hulst - Clinge - Nieuw Namen - Antwerpen - Breda
|
|
20
|
Goes - ‘s-Heerenhoek - Terneuzen - Axel - Absdale - Hulst
|
|
23
|
Goes - 's-Heer Hendrikskinderen - ‘s-Heer Arendskerke - Heinekenszand - ‘s-Heerenhoek (- Borssele)
|
|
27
|
Goes - Kloetinge - Kapelle - Wemeldinge - Yerseke
|
|
31
|
Goes - Kortgene - Wissenkerke - Kamperland
|
|
42
|
Breskens - Schoondijke - Oostburg - Draaibrug - Sluis - Westkapelle - Dudzele - Brugge
|
|
50
|
Middelburg - ‘s-Heerenhoek - Terneuzen (- Gent)
|
|
52
|
Middelburg - Buttinge - Grijpskerke - Oostkapelle - Domburg
|
|
53
|
Middelburg - Koudekerke - Biggekerke - Meliskerke - Zoutelande - Westkapelle - Domburg
|
|
102
|
Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - Oud-Vossemeer - Nieuw-Vossemeer - Sint Philipsland - Oude-Tonge
|
|
107
|
Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - Poortvliet - Scherpenisse - Sint Maartensdijk - Stavenisse ← Sint Annaland
|
|
108
|
Bergen op Zoom - Halsteren - Tholen - Poortvliet - Scherpenisse - Sint Maartensdijk - Sint Annaland ← Stavenisse
|
|
132
|
Goes - Zeelandbrug - Zierikzee
|
|
133
|
Middelburg - Sint Laurens - Serooskerke (W) - Vrouwenpolder - Kamperland - Neeltje Jans - Westenschouwen - Burgh - Haamstede - Renesse - Noordwelle - Serooskerke (S) - Zierikzee - Nieuwerkerk - Oosterland - Bruinisse - Oude-Tonge
|
|
134
|
Zierikzee - Kerkwerve - Serooskerke - Ellemeet - Scharendijke - Looperskapelle - Brijdorpe - Brouwershaven - Zonnemaire - Noordgouwe - Schuddebeurs - Zierikzee
|
|
Spitsbus
|
209
|
Bergen op Zoom - Halsteren - Oud-Vossemeer - Tholen - Sint Annaland
|
|
220
|
Axel - Terneuzen
|
|
225
|
Goes - 's-Gravenpolder
|
|
258
|
Middelburg → Koudekerke → Vlissingen Paauwenburg → Vlissingen Centrum
|
|
Buurtbus
|
507
|
Axel - Zuiddorpe - Koewacht - Heikant - Sint Jansteen
|
|
511
|
Terneuzen - Hoek - Philippine - Zandstraat - Sas van Gent
|
|
513
|
Axel - Zuiddorpe - Westdorpe - Sas van Gent
|
|
515
|
Breskens - Nummer Een - Hoofdplaat - Biervliet
|
|
580
|
Goes Station - Kloetinge - Goes-Oost - Kattendijke
|
|
581
|
Middelburg - Nieuw- en Sint Joosland - Vlissingen - Ritthem - Oost-Souburg
|
|
582
|
Goes - Wilhelminadorp - Wolphaartsdijk - Oud-Sabbinge
|
|
583
|
Westkapelle - Domburg - Oostkapelle - Serooskerke - Gapinge - Veere
|
|
584
|
Middelburg - Veere
|
|
589
|
Ossenisse - Kloosterzande - Kuitaart - Kruispolderhaven - Graauw - Hulst - Sint Jansteen - Clinge
|
|
590
|
Zierikzee - Kerkwerve
|
|
591
|
Nieuwerkerk - Ouwerkerk - Zierikzee - Schuddebeurs - Dreischor - Sirjansland
|
|
593
|
Kortgene - Colijnsplaat - Kats
|
|
594
|
Rilland - Krabbendijke - Waarde - Oostdijk - Kruiningen
|
|
595
|
Goes - 's-Gravenpolder - Langweegje - Kwadendamme - Hoendekenskerke
|
|
596
|
's-Heerenhoek - Borssele - Driewegen - Ellewoutsdijk
|
|
597
|
's-Heerenhoek - Ovezande - Oudelande - Baarland - Hoendekenskerke
|
|
598
|
's-Heerenhoek - Nieuwdorp - Lewedorp - Heinkenszand
|
|
599
|
Wemeldinge - Kapelle - Biezelinge - Schore - Hansweert - Kruiningen - Yerseke
|
|
Interliner
|
395
|
Zierikzee - Bruinisse - Rotterdam
|
|
Schoolbus
|
601
|
Oostburg - Waterlandkerkje - Biervliet/(Zandstraat - Philippine - Hoek) - Terneuzen
|
|
602
|
Sint Maartensdijk - Scherpenisse - Poortvliet - Tholen - Oud-Vossemeer - (Sint Annaland -) Sint Philipsland - Middelharnis
|
|
603
|
Sint Maartensdijk → Scherpenisse → Poortvliet → Halsteren → Bergen op Zoom
|
|
604
|
Oostburg - Zuidzande - Cadzand - Nieuwvliet - Groede - Nummer Een - Hoofdplaat
|
|
607
|
Hoek - Terneuzen - Zaamslag - Axel
|
|
608
|
Sas van Gent - Westdorpe - Zuiddorpe - Koewacht - Heikant - Sint Jansteen - Hulst
|
|
612
|
Oostburg - Draaibrug - Aardenburg - Eede - Maldegem
|
|
618
|
Sint Maartensdijk - Stavenisse - Sint Annaland - Sint Maartensdijk - Scherpenisse - Poortvliet - Tholen - Halsteren
|
|
619
|
Sint-Philipsland - Sint Annaland - Oud-Vossemeer - Tholen - Halsteren
|
|
628
|
Westenschouwen - Burgh - Haamstede - Renesse - Noordwelle - Serooskerke - Zierikzee - Goes
|
|
629
|
Bruinisse - Oosterland - Nieuwerkerk - Ouwerkerk - Goes
|
|
631
|
Zierikzee - Nieuwerkerk - Oosterland - Bruinisse - Middelharnis
|
|
633
|
(Bruinisse → Oosterland → Nieuwerkerk → Ouwerkerk →) Zierikzee - Kerkwerve - Serooskerke (S) (← Noordwelle ← Renesse) - Haamstede - Burgh - Westenschouwen - Neeltje Jans - Kamperland - Vrouwenpolder - Serooskerke (W) - Sint Laurens - Middelburg - West-Souburg - Vlissingen
|
|
634
|
Zierikzee - Schuddebeurs - Dreischor
|
|
639
|
Goes - Kloetinge - Biezelinge - Schore - Hansweert - Kruiningen - Oostdijk - Krabbendijke
|
|
641
|
Middelburg → Sint Laurens → Serooskerke → Vrouwenpolder → Kamperland → Wissenkerke → Goes
|
|
643
|
Goes - Krabbendijke - Tholen - Oud-Vossemeer - Sint Philipsland - Sint Annaland
|
|
644
|
Stavenisse - Sint Maartensdijk - Tholen (← Rilland) - Krabbendijke - Kruiningen - (Biezelinge ← Kloetinge ←) Goes
|
|
645
|
(Zaamslag → Terneuzen → 's-Heerenhoek →) Goes (→ 's-Gravenpolder) - Kruiningen - Krabbendijke
|
|
646
|
Middelburg - Arnemuiden - Goes
|
|
647
|
(Middelburg ← Grijpskerke ← Oostkapelle ←) Domburg - Aagtekerke - (Westkapelle → Zoutelande →) Meliskerke - Biggekerke (→ Koudekerke → Middelburg - Arnemuiden) - Kruiningen - Krabbendijke
|
|
660
|
Vlissingen - 's-Heerenhoek - Terneuzen - Axel - Zuiddorpe - Koewacht - Heikant - Sint Jansteen - Hulst
|
|
Zomerbus
|
814
|
Breskens - Groede - Nieuwvliet - Cadzand-Bad - Retranchement - Sluis
|
|
830
|
Renesse - Ellemeet - Scharendijke - Den Osse - Brouwershaven - Zonnemaire - Dreischor - Sirjansland - Bruinisse - Ouwerkerk - Zierikzee - Serooskerke - Burghsluis - Westenschouwen - Burgh - Haamstede - Renesse
|
|
833
|
Zierikzee - Ouwerkerk
|
|
862
|
(Vlissingen -) Middelburg - Veere - Vrouwenpolder - Oostkapelle
|
|