Lijn 620 Harderwijk Station - Amersfoort GSG Arnhemseweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 aug 2017 om 11:03
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 620 | |
Vervoerder(s) | Van de Broek/Van Mil Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 20 augustus 2017 |
Voorganger(s) | 620 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 620 rijdt van Harderwijk via Ermelo, Putten en Nijkerk naar Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit naar Amersfoort, in de middagspits rijdt één rit naar Harderwijk.
Route
Halte | ||
Harderwijk, Station | ||
Harderwijk, Westermeenweg | ||
Harderwijk, Mecklenburglaan | ||
Ermelo, Fokko Kortlanglaan | ||
Ermelo, Eendenparkweg | ||
Ermelo, Fazantlaan | ||
Ermelo, Nassaulaan | ||
Ermelo, 't Weitje | ||
Ermelo, Hamburgerweg | ||
Ermelo, Sonneheerdt | ||
Putten, Zuiderveldweg | ||
Putten, Brinkstraat | ||
Putten, Centrum | ||
Putten, Kerkstraat | ||
Putten, Dorpsstraat | ||
Putten, Bijsterenseweg | ||
Putten, School Hoef | ||
Putten, School Diermen | ||
Nijkerk, De Salentein | ||
Nijkerk, Zilverschoon | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg | ||
Amersfoort, Eemplein | ||
Amersfoort, Centrum | ||
Amersfoort, GSG Arnhemseweg |
Geschiedenis
Op 20 augustus 2017 werd deze lijn weer ingekort tot het station van Harderwijk.