Lijn 131 Bergschenhoek Astertuin - Den Haag Centraal
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jul 2017 om 17:17
Voormalige buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haaglanden Streek (2002-2009) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, MAN Caetano, MAN Scout |
Periode | t/m 9 december 2006 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 131 reed van Bergschenhoek via Berkel & Rodenrijs en Pijnacker naar Nootdorp. In de spitsrichting reden enkele ritten verder naar Den Haag, waarbij enkele ritten begonnen in Pijnacker.
Route
Halte | ||
Bergschenhoek, Astertuin | ||
Berkel en Rodenrijs, Raadhuislaan | ||
Bergschenhoek, Zuiderparklaan | ||
Bergschenhoek, Boterdorpseweg | ||
Bergschenhoek, Begraafplaats | ||
Bergschenhoek, Dorpsstraat | ||
Bergschenhoek, Veld en Beemd | ||
Bergschenhoek, Sportpark | ||
Bergschenhoek, Oostersingel | ||
Berkel en Rodenrijs, Beukensingel | ||
Berkel en Rodenrijs, Offenbachplantsoen | ||
Berkel en Rodenrijs, Venus | ||
Berkel en Rodenrijs, Planetenweg | ||
Berkel en Rodenrijs, Orionstraat | ||
Berkel en Rodenrijs, Sint Petrus | ||
Berkel en Rodenrijs, Noordeindseweg | ||
Berkel en Rodenrijs, Laan van Romen | ||
Berkel & Rodenrijs, Weidebloemtunnel | ||
Berkel & Rodenrijs, Oudelandselaan | ||
Berkel & Rodenrijs, Oostmeerlaan | ||
Pijnacker, Duikersloot | ||
Pijnacker, Vrouwenrecht | ||
Pijnacker, Station NS | ||
Pijnacker, Bremlaan | ||
Pijnacker, Groen van Prinstererlaan | ||
Pijnacker, Pasteurlaan | ||
Nootdorp, Kievitsbloem | ||
Nootdorp, Ds. C. Spoorlaan | ||
Nootdorp, Centrum | ||
Den Haag, Weidevogellaan | ||
Den Haag, Ypenburgse Boslaan | ||
Den Haag, Veenweg | ||
Den Haag, Donau | ||
Voorburg, Heer Hubrechtstraat | ||
Voorburg, Potgieterlaan | ||
Voorburg, Van Halewijnlaan | ||
Voorburg, Van Heurnstraat | ||
Den Haag, Haagse Poort | ||
Den Haag, Prinses Marijkestraat | ||
Den Haag, Juliana van Stolberglaan | ||
Den Haag, Centraal Station |