Lijn 657 Gorinchem Station - Hardinxveld-Giessendam Station NS (2003)
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jul 2017 om 12:51
Voormalige buslijn 657 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied (2003-2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Taxibusje |
Periode | 1 januari 2003 t/m 28 februari 2004 |
Voorganger(s) | 657 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond (werkdagen) | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | 2-3x/dag |
Zondagavond | 0-1x/dag |
Lijn 657 reed van station Gorinchem via Schelluinen en Boven-Hardinxveld naar station Hardinxveld-Giessendam.
Dienstregeling
- Reed alleen op zondag in plaats van lijn 157 die dan maar tot Hardinxveld-Giessendam reed.
- Reed in beide richtingen drie ritten in de middag/vroege avond.
- Sloot bij station Hardinxveld-Giessendam aan op lijn 157.
Route
Halte | ||
Gorinchem, Station | ||
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Rijksweg | ||
Schelluinen, Brug | ||
Boven-Hardinxveld, Nieuwendijk | ||
Boven-Hardinxveld, Boutseschool | ||
Boven-Hardinxveld, Forel | ||
Boven-Hardinxveld, Tien Morgen | ||
Boven-Hardinxveld, Werkendamseveer | ||
Boven-Hardinxveld, Burg. de Boerstichting | ||
Boven-Hardinxveld, Juliana van Stolbergstraat | ||
Boven-Hardinxveld, Seolto | ||
Boven-Hardinxveld, Rivierdijk | ||
Hardinxveld, Sluisweg | ||
Hardinxveld, Nieuweweg / Dijk | ||
Hardinxveld, Viaduct | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pouwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station |
Geschiedenis
Met ingang van 1 januari 2003 werd lijn 657 voortgezet als vaste lijn met taxibusjes i.p.v. als belbus, de frequentie bleef ongewijzigd. Op 29 februari 2004 werd de lijn zonder vervanging opgeheven.