Lijn 139 Hoorn Station NS - Medemblik Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 24 jul 2017 om 19:13
Voormalige buslijn 139 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | West-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 139 reed van Hoorn via Opperdoes naar Medemblik.
Route
Halte | ||
Hoorn, Station | ||
Hoorn, Van Dedemstraat/Keern | ||
Opperdoes, Almersdorperweg | ||
Opperdoes, Kerkhofpad | ||
Opperdoes, Postkantoor | ||
Opperdoes, Witte Brug | ||
Medemblik, Admiraliteitsweg | ||
Medemblik, Schuitevoerderslaan | ||
Medemblik, Vierkantje | ||
Medemblik, Koggenlaan | ||
Medemblik, Spooksingel | ||
Medemblik, Graaf Florislaan | ||
Medemblik, Oude Haven | ||
Medemblik, Busstation |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1992/1993 werd inmiddels op zaterdag tot 12:30 1x/uur naar Hoorn gereden en werd vanaf 13:00 1x/uur naar Medemblik gereden.
In de dienstregeling 1995/1996 werd in de daluren op zaterdag inmiddels in beide richtingen 1x/uur gereden.