Lijn 80s Tielt Station - Roeselare Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jun 2017 om 10:03
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 80s in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80s rijdt van Tielt via Pittem en Ardooie naar Roeselare.
Route
Halte | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Pittem, Koevoet | ||
Ardooie, Oostlaan | ||
Ardooie, Tassche | ||
Roeselare, Wetterenstraat | ||
Roeselare, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werden met ingang van 1 juli 2012 alle ritten in het weekend en de daluren opgeheven. Slechts op woensdagmiddag rijden rond 12.00 nog wel 3 ritten.