Lijn 403 Eindhoven Centraal Station - Oerle Zuid
Versie door Frankberg19 (overleg | bijdragen) op 23 apr 2017 om 19:28
Buslijn 403 | |
Vervoerder(s) | Bravo (Hermes) |
Concessie | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | HOV Stadsbus |
Stadsdienst | Eindhoven |
Materieel | VDL Citea SLFA 187 |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 18 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 403 rijdt van station Eindhoven via Strijp S, P+R Meerhoven, Meerhoven Waterrijk en Veldhoven De Kelen naar Oerle Zuid (halte Zittardsestraat).
Dienstregeling
- Op een deel van het traject deelt deze lijn de HOV1-busbaan met lijn 401 en 402
- Bij evenementen in het Philips-stadion wordt er een alternatieve route gereden.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Philips-stadion | ||
Eindhoven, Glaspoort | ||
Eindhoven, Strijp S | ||
Eindhoven, Cederlaan | ||
Eindhoven, Evoluon | ||
Eindhoven, Bredalaan | ||
Eindhoven, Hurksestraat | ||
Eindhoven, P+R Meerhoven | ||
Eindhoven, Landforum | ||
Veldhoven, Houtwal | ||
Veldhoven, Strijpsebaan | ||
Veldhoven, Hertgang | ||
Veldhoven, De Dom/Bovenhei | ||
Veldhoven, De Dom/Berg | ||
Veldhoven, Platanenlaan | ||
Oerle, Sint Janstraat | ||
Oerle, Zittardsestraat |
Alternatieve route in Eindhoven
Deze route wordt alleen gereden bij evenementen in het Philips-stadion.
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Philips-stadion | ||
Eindhoven, Glaspoort | ||
Eindhoven, Glaslaan | ||
Eindhoven, Strijp S |
Geschiedenis
Met ingang van de nieuwe concessie per 11-12-2016 werd lijn 18 toegevoegd aan het stedelijke HOV-netwerk en omgenummerd naar lijn 403.