Lijn 9 Münster, Franz-Marc-Weg - Von-Humboldt-Straße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 10 mrt 2017 om 16:57
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 9 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Concessie | VGM |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G Solaris Urbino G |
Rijdt sinds | 10 oktober 2016 |
Voorganger(s) | 9, 16 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 9 rijdt van Münster Hiltrup via Preußenstadion, Hauptbahnhof, Zentrum, Technologiepark, Wilkinghege en Kinderhaus naar Sprakel.
Dienstregeling
- In de brede spitsuren wordt 3x/uur gereden tussen Kinderhaus en Sprakel, daarbuiten wordt dit traject niet bediend.
- Zondagochtend wordt 1x/uur gereden en in de middag wordt de frequentie verhoogd naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Münster, Franz Marc Weg | ||
Münster, Adolf Wentrup Weg | ||
Münster, Emil Nolde Weg | ||
Münster, Paul Klee Weg | ||
Münster, Rubensstraße | ||
Münster, Loddenweg | ||
Münster, Ringstraße | ||
Münster, Glasuritstraße | ||
Münster, Marktallee | ||
Münster, Hiltrup Schulzentraße/Stadthalle | ||
Münster, An der Alten Kirche | ||
Münster, Herz Jesu Krankenhaus | ||
Münster, Merkureck | ||
Münster, Westfalenstraße | ||
Münster, Vennheideweg | ||
Münster, Alte Reitbahn | ||
Münster, P+R Preußenstadion | ||
Münster, Düesbergweg | ||
Münster, Königsweg | ||
Münster, Metzer Straße | ||
Münster, Alter Schützenhof | ||
Münster, Sankt Joseph Kirche | ||
Münster, Goebenstraße | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Prinzipalmarkt | ||
Münster, Domplatz | ||
Münster, Picasso Museum/Rothenburg | ||
Münster, Aegidiimarkt/LWL-Museum | ||
Münster, Krummer Timpen | ||
Münster, Schlossplatz | ||
Münster, Neutor | ||
Münster, Steinfurter Straße | ||
Münster, Kanonierplatz | ||
Münster, Dreifaltigkeitskirche | ||
Münster, Orléans Ring | ||
Münster, Leonardo Campus | ||
Münster, Technologiepark | ||
Münster, Kortenbrede | ||
Münster, Abzweig Wilkinghege | ||
Münster, Wilkinghege | ||
Münster, Helmholtzweg | ||
Münster, Hasenbusch | ||
Münster, Eimermacherweg | ||
Münster, Idenbrockplatz | ||
Münster, Kinderhaus Schulzentrum | ||
Münster, Von Humboldt Straße | ||
Münster, Rektoratsweg | ||
Münster, Kristiansandstraße | ||
Münster, Pastorsesch | ||
Münster, Am Max Klemens Kanal | ||
Münster, Am Knapp | ||
Sprakel, Ashölterweg | ||
Sprakel, P+R Sprakel | ||
Sprakel, Schlusenweg | ||
Sprakel, Mitte | ||
Sprakel, Nienberger Straße | ||
Sprakel, Bahnhof |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. De nieuwe lijn 9 ontstond door het samenvoegen van verschillende trajecten, namelijk het traject van de voormalige lijn 9 tussen het Hauptbahnhof en het Hiltrup en het traject van de voormalige lijn 16 tussen het Hauptbahnhof en Sprakel. Echter, werd het gedeelte tussen Kinderhaus en Sprakel alleen nog in de brede spitsuren bediend. Daarnaast was er tussen het Hauptbahnhof en het Technologiepark een routewijzing.