Lijn 14 Apeldoorn, Station - ROC Aventus
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 26 feb 2017 om 18:19 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=14 |route='''Apeldoorn:''' Station → Centrum → Kerschoten → Centrum → Station |vervoerder=Connexxion |regio=Veluwe |materieel=Den...')
Voormalige buslijn 14 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Apeldoorn |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | iig. 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 2x/uur (tot 10:10, v.a. 11:40) |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 14 reed van station Apeldoorn een lusroute via het Centrum en Kerschoten.
Dienstregeling
- 's Ochtends werd tussen 08:07 en 10:07 elk kwartier gereden en 's middags werd tussen 11:43 en 16:23 elk half uur gereden.
Route
Halte | ||
↓ | Apeldoorn, Station | |
Apeldoorn, Marktplein | ||
Apeldoorn, Laan van Kerschoten | ||
Apeldoorn, Stephensonstraat | ||
Apeldoorn, Erasmusstraat/Aventus | ||
Apeldoorn, Marktplein | ||
↓ | Apeldoorn, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.