Lijn 10 Ringlijn Hoogeveen, Station - De Zaaier
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | DVM/NWH |
Regio | Zuidwest-Drenthe |
Lijnsoort | Servicebus |
Stadsdienst | Hoogeveen |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1995 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (middagspits) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 19:00) |
Koopavond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 10 reed van station Hoogeveen een lusroute via het Ziekenhuis, Schoonvelde, Kinholt en het Centrum.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
↓ | Hoogeveen, Station | |
Hoogeveen, Montgomerystraat | ||
Hoogeveen, Van Limburg Stirumstraat | ||
Hoogeveen, Rembrandtstraat/Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis Bethesda | ||
Hoogeveen, Amshoffweg | ||
Hoogeveen, Bethesdastraat/Jacobshof | ||
Hoogeveen, Kochstraat/Dunanthof | ||
Hoogeveen, Curiestraat/Weideblik | ||
Hoogeveen, Curiestraat nr. 411 | ||
Hoogeveen, Bethesdastraat/Salkhof | ||
Hoogeveen, Kinholtsweg | ||
Hoogeveen, De Zaaier/De Ploeger | ||
Hoogeveen, De Zaaier/De Weide | ||
Hoogeveen, Kinholtsweg | ||
Hoogeveen, Bethesdastraat/Salkhof | ||
Hoogeveen, Curiestraat nr. 411 | ||
Hoogeveen, Curiestraat/Weideblik | ||
Hoogeveen, Kochstraat/Dunanthof | ||
Hoogeveen, Bethesdastraat/Jacobshof | ||
Hoogeveen, Amshoffweg | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis Bethesda | ||
Hoogeveen, Rembrandstraat/Griendtsveenweg | ||
Hoogeveen, Van Limburg Stirumstraat | ||
Hoogeveen, Montgomerystraat | ||
↓ | Hoogeveen, Station |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.