Lijn 47 Custinne Ver Église - Ciney Place Monseu
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 47 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 47 rijdt van Custinne via Conneux naar Ciney.
Route
Halte | ||
Custinne, Ver Église | ||
Custinne, Pont de Ver | ||
Custinne, Grand'Route | ||
Custinne, Eglise | ||
Conneux, Baraque de Conjoux | ||
Conneux, Conjoux | ||
Conneux, Ferme Grand-Mont | ||
Conneux, Centre | ||
Conneux, Rue de la Place | ||
Corbion, Ferme | ||
Leignon, Bragard | ||
Ciney, Barcenal | ||
Ciney, Route de Custinne | ||
Ciney, Piscine | ||
Ciney, Place de la Gare | ||
Ciney, Gare d'Autobus | ||
Ciney, Centre Médical | ||
Ciney, Hôtel de Ville | ||
Ciney, Place Monseu |