Lijn 664 Zaltbommel Cambium College - Heerewaarden De Buke
Versie door Ezra (overleg | bijdragen) op 18 jan 2017 om 13:22 (Ezra heeft pagina Lijn 664 Zaltbommel SG Cambium - Heerewaarden, De Buke hernoemd naar Lijn 664 Zaltbommel SG Cambium - Heerewaarden De Buke)
Buslijn 664 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | vermoedelijk 11 december 2016 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 3x/middagspits (ri. Heerewaarden) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 664 rijdt van Zaltbommel via Alem en Rossum naar Heerewaarden.
Dienstregeling
- In de middag rijden drie ritten van Zaltbommel SG Cambium naar Heerewaarden.
Route
Halte | ||
↓ | Zaltbommel, SG Cambium | |
Zaltbommel, Nieuwe Tijningen/Steenweg | ||
Zaltbommel, Rotonde Hogeweg | ||
Zaltbommel, Hotel Zaltbommel | ||
Zaltbommel, Gemeentekantoor | ||
Zaltbommel, Oude Bosscheweg | ||
↓ | Zaltbommel, Station | |
Alem, Kerk | ||
Alem, Rotonde | ||
Rossum, Julianaweg | ||
Rossum, De Vaste Burcht | ||
Heerewaarden, De Buke |
Geschiedenis
Vermoedelijk is deze scholierenlijn op 11 december 2016 ontstaan.