Lijn 574 Roermond Station - Molenbeersel Grens
Voormalige belbuslijn 574 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 574 reed van Roermond via Horn, Baexem, Heythuysen, Leveroy, Nederweert, Weert, Tungelroy en Stramproy naar Molenbeersel.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Wilhelminaplein | ||
Roermond, Wilhelminasingel | ||
Roermond, Minderbroederssingel 2 | ||
Roermond, Minderbroederssingel 40 | ||
Roermond, Roersingel | ||
Roermond, Geniegebouw | ||
Horn, Restaurant Hornerhof | ||
Horn, Rijksweg/Haelerweg | ||
Horn, Rijksweg/Beegderweg | ||
Horn, Heythuyserweg/Napoleonsweg | ||
Baexem, Rijksweg | ||
Baexem, Dorpsstraat/Tramweg | ||
Baexem, Jongensschool | ||
Baexem, Café Schrooyen | ||
Heythuysen, Huize Sint Charles | ||
Heythuysen, Garage Gielen | ||
Heythuysen, Oude Trambaan | ||
Heythuysen, Biesstraat/Dorpsstraat | ||
Heythuysen, Sint Antoniusstraat/Zadelmakerslaan | ||
Heythuysen, Tienderweg/Middenschool | ||
Heythuysen, Tienderweg/Vlasstraat | ||
Heythuysen, Noorderbaan/Aan de Kreppel | ||
Heythuysen, Maxet | ||
Leveroy, Kerk | ||
Leveroy, Dorpstraat/Swelstraat | ||
Leveroy, Deckersstraat | ||
Eind, Wellenstein | ||
Eind, Eind 27 | ||
Eind, Eind/St. Gerardusstraat | ||
Eind, Openluchtmuseum | ||
Eind, Brug | ||
Nederweert, Sint Rochusplein | ||
Nederweert, Lindenstraat | ||
Weert, Ringbaan Oost | ||
Weert, Overweertstraat 133 | ||
Weert, Overweertstraat 17/26 | ||
Weert, Graafschap Hornelaan | ||
Weert, Vogelsbleek/Ziekenhuis | ||
Weert, Emmasingel/Maaspoort | ||
Weert, Driesveldlaan | ||
Weert, Station | ||
Weert, Dries | ||
Weert, Sint Jozefslaan/Schaekenstraat | ||
Weert, Oranjeplein | ||
Weert, Nassaulaan/Maaseikerweg | ||
Weert, Maaseikerweg 171 | ||
Tungelroy, St. Barbaraplein | ||
Tungelroy, Tungelerdorpsstraat | ||
Stramproy, Industrieweg/Gemeentelijke T.D. | ||
Stramproy, Café Geelen | ||
Stramproy, Pr. Beatrixstraat/Veldstraat | ||
Stramproy, Horsterweg/Neelestraat | ||
Stramproy, Past. Greymansstraat | ||
Stramproy, Grens | ||
35px | Grens Nederland - België | |
Molenbeersel, Grens |
Geschiedenis
Het is onbekend of deze lijntaxi in 1997 is ontstaan, of pas later.
In de dienstregeling 1999/2000 reden van maandag t/m vrijdag de ritten na 18:00 tussen Weert en Molenbeersel als lijntaxi en na 19:30 reed de lijntaxi ook tussen Roermond en Weert. Op zaterdagochtend tot circa 12:00 reed de lijntaxi tussen Weert en Molenbeersel en 's avonds gold het doordeweekse principe. Op zondag reed de lijntaxi de hele dag. In alle gevallen moest in Weert altijd overgestapt worden tussen beide lijndelen.