Lijn 283 Titz Rödingen Markt - Elsdorf Busbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 dec 2016 om 20:10
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 283 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 5x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 283 rijdt van Rödingen via Oberembt en Niederembt naar Elsdorf.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt één keer in beide richting gereden.
- In de middaguren wordt vier keer naar Elsodrf gereden en één keer in omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
Rödingen, Markt | ||
Rödingen, Hohe Straße | ||
Rödingen, Bettenhoven | ||
Oberembt, Mitte | ||
Oberembt, Oberembt | ||
Niederembt, Frankeshoven | ||
Niederembt, Töller | ||
Niederembt, Alte Mühle | ||
Elsdorf, Abzweigung Tollhausen | ||
Elsdorf, Kirche | ||
Elsdorf, Wahlenpfad | ||
Elsdorf, Angelsdorf | ||
Elsdorf, Busbahnhof |