Lijn 573 Leerdam Station - Gorinchem Station
Toekomstige buslijn 573 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes Sprinter |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 573 is het lijnnummer van de belbusritten van lijn 73. Deze lijn rijdt van station Leerdam via Asperen, Heukelum en Spijk naar Gorinchem.
Route
Halte | ||
Leerdam, Station (aansluiting trein van/naar Dordrecht/Gelderm.) | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Asperen, Kerkweg | ||
Asperen, Gruttersdam | ||
Asperen, Raadhuisplein | ||
Asperen, Baronie | ||
Asperen, Drostlaan | ||
Heukelum, Kasteel Heukelum | ||
Heukelum, Gragtdijk | ||
Heukelum, Voorste Gewind | ||
Heukelum, Appeldijk | ||
Spijk, Lingegemaal | ||
Spijk, Uswente | ||
Spijk, Zuiderlingedijk 103 | ||
Spijk, Zuiderlingedijk/Postbus | ||
Spijk, Spijkerbak | ||
Spijk, De Lindehof | ||
Spijk, Postkantoor | ||
Gorinchem, Multatulistraat | ||
Gorinchem, Marconiweg | ||
Gorinchem, Dominee G.H. Kerstenlaan | ||
Gorinchem, Winkelcentrum Nieuw Dalem | ||
Gorinchem, Bachlaan | ||
Gorinchem, Fortes Lyceum | ||
Gorinchem, Glacis | ||
Gorinchem, Flank | ||
Gorinchem, Walstraat | ||
Gorinchem, Merwedekanaal | ||
Gorinchem, Station |