Lijn 18 Eindhoven Centraal Station - Bergeijk Loo
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 174 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 22:00) |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 rijdt van Eindhoven via Veldhoven, Riethoven en Westerhoven naar Bergeijk Loo.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Keizersgracht | ||
Eindhoven, Grote Berg | ||
Eindhoven, Mecklenburgstraat | ||
Eindhoven, Solmsweg | ||
Eindhoven, Donizettilaan | ||
Eindhoven, Grieglaan | ||
Eindhoven, Gagelbosch | ||
Eindhoven, Kastelenplein | ||
Veldhoven, Provincialeweg-Oost | ||
Veldhoven, Veenstraat | ||
Veldhoven, MMC Veldhoven | ||
Veldhoven, ASML-gebouw 4 | ||
Veldhoven, Runstraat | ||
Veldhoven, Dorsstraat | ||
Veldhoven, Locht | ||
Keersop, Keersopperdreef | ||
Riethoven, Walik | ||
Riethoven, Kerk | ||
Westerhoven, Heuvel | ||
Westerhoven, Dorpsstraat | ||
Westerhoven, Heijerstraat | ||
Bergeijk, Eijkereind | ||
Bergeijk, Schutsboom | ||
Bergeijk, Meester Pankenstraat | ||
Bergeijk, Hof | ||
Bergeijk, Van Beverwijkstraat | ||
Bergeijk, Nieuwstraat | ||
Bergeijk, Churchilllaan | ||
Bergeijk, Kervelstraat | ||
Bergeijk, Kennedylaan | ||
Bergeijk, Broekstaat | ||
Bergeijk, Loo |
Geschiedenis
2017
Met ingang van de nieuwe concessie werd lijn 174 omgenummerd naar lijn 18. De lijn werd doorgetrokken naar Bergeijk 't Loo, de lus door Bergeijk verviel hierdoor. De bus blijft wel de 'lange' route door Bergeijk rijden.