Lijn 275 Tiel Zwembad Groenendaal - Maarssen Station NS
Voormalige buslijn 275 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Lijnsoort | Spitsbus |
Formule | Betuwespits |
Materieel | Berkhof Excellence |
Periode | 10 juni 2001 t/m 19 december 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag per richting |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 275 reed van Tiel via Buren, Culemborg, Vianen en Utrecht naar Maarssen.
In deze dienstregeling reed lijn 275 's-ochtends drie ritten naar Utrecht en 's-middags drie ritten naar Tiel.
De Betuwespits begon in november 1995. Tot en met 9 juni 2001 reed lijn 275 nog tot Maarssenbroek. Bij de start van Arriva werd de lijn ingekort tot station Tiel.
Route
Halte | ||
Tiel, Zwembad Groenendaal | ||
Tiel, Station N.S. | ||
Tiel, Tiel-West | ||
Buren, Plantsoen | ||
Beusichem, De Meent | ||
Culemborg, Terwijde | ||
Culemborg, Stationsweg | ||
Culemborg, Weth. Schoutenweg | ||
Vianen, Busstation Lekbrug | ||
Utrecht-Lage Weide, Energieweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Kernweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Uraniumweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Mesonweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Hyperonenweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Otto Hahnweg | ||
Utrecht-Lage Weide, Savannahweg | ||
Maarssenbroek, Niels Bohrweg | ||
Maarssenbroek, Ambachtsweg | ||
Maarssenbroek, Computerweg | ||
Maarssenbroek, Nijverheidsweg | ||
Maarssenbroek, Antilopenspoor | ||
Maarssen, Station NS |