Lijn 733 Balen Zuid/West
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn 733 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 733 rijdt op aanvraag binnen het gebied dat gevormd wordt door de gemeente of plaats: Balen, Germeer, Heivoort, Hoolst, Hulsen, Mol, Olmen, Stotert en Zandvliet.
Haltes
Haltes | ||
---|---|---|
Balen | ||
Berg | Berg II | Bibliotheek |
De Magneet | Delsupehe | Gasthuisstraat |
Gemeentehuis | Gervoortstraat | Graanstraat |
Grees | Grees Karrestraat | Hoolst |
Hoolsterberg | Hoolstmolenstraat | Langvennen |
Leemkuilenweg | Lil | Markt |
Overweg Vaartstraat | Parochiecentrum | Post |
Rustoord Ter Vest | Schakelveld | Schepsveld |
Schommelstraat | Schrieken | Spoorwegstraat |
Station | Tenderlo | Tenderlo De Bijenkorf |
Tenderlo Heibloemstraat | Tenderlo Kapelleke | Weg op Rosselaar |
Welderstraat | ||
Germeer | ||
Berkenlaan | Heiloop | Kerkhofstraat |
Roodlandhoeve | Smalbroek | Wijngaardberg |
Heivoort | ||
't Vergult Cruys | Berkensvenhoeve | Molenvijverstraat |
Hoolst | ||
Hoolstmolen | ||
Hulsen | ||
't Ravotterke | Bergen | Duinstraat |
Greefsehei | Het Oude Blok | Kopberg |
Kreindertweg | Ossenberg | Paddekuil |
Sint-Hubertus | Straal | Uilebeemden |
Watermolenweg | ||
Mol | ||
De Hutten | Gasthuis | Kerk |
Station (perron 6) | ||
Olmen | ||
Bosstraat | Broekstraat | Bukenberg |
Kruisblokken | Olmense Zoo | Processieweg |
Sint-Anneke | Veldstraat | |
Stotert | ||
Hamsestraat | Kerk | Kromstraat |
Zandvliet | ||
Oude Brugstraat | Vloedbeemden |