Lijn 166 's-Hertogenbosch Centraal Station - Well Maaijenstraat
Buslijn 166 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Divers |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 166 rijdt van 's-Hertogenbosch via Hedel en Ammerzoden naar Well.
In de spitsuren rijdt één rit in 's-Hertogenbosch een snellere route en op zaterdag wordt er alleen gereden tussen Well en Hedel, waarbij in Hedel aansluiting is op lijn 165.
Route
Halte | ||
's Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Orthenseweg | ||
's-Hertogenbosch, Orthen | ||
's-Hertogenbosch, Rompertsebaan | ||
's-Hertogenbosch, Hambakenweg | ||
Hedel, Treurenburg | ||
Hedel, Blankensteijn (Gemeentehuis) | ||
Hedel, Uithovensestraat | ||
Hedel, Oudewaai | ||
Ammerzoden, Ammerzodenseweg | ||
Ammerzoden, Haarstraat | ||
Ammerzoden, Ammerstraat | ||
Ammerzoden, Wellsedam | ||
Ammerzoden, Schokkerstraat | ||
Well, Dorpstraat | ||
Well, Maaijenstraat |