Lijn 21 Goes, Station - Ter Valcke
Voormalige buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Goes |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 1-2x/avond |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 21 reed van station Goes een lusroute via Goes Oost, het Centrum en Goes Noord.
Dienstregeling
- Over het algemeen werden beide lijndelen los van elkaar gereden. Slechts één rit per dag reed een snellere route tussen beide takken.
Route
Halte | ||
Goes, Station | ||
Goes, Schild en Hof | ||
Goes, Ambachtsschool | ||
Goes, Randwijck | ||
Goes, Ter Valcke | ||
Goes, Bergzicht | ||
70px | Goes, Kievitlaan | |
Goes, Randwijck | ||
Goes, Ambachtsschool | ||
Goes, Schild en Hof | ||
Goes, Station | ||
Goes, Station | ||
Goes, Westwal | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
70px | Goes, Erasmusflat | |
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal | ||
Goes, Station |