Lijn 415 Antwerpen Rooseveltplaats - Turnhout Warande
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 mei 2016 om 12:39
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 415 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/dag (per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 415 rijdt van Antwerpen via Beerse en Vosselaar naar Turnhout.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten naar Antwerpen en één rit naar Turnhout.
- In de middagspits rijden drie ritten naar Turnhout.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Borgerhout, Drink | ||
Borgerhout, De Roma | ||
Borgerhout, Turnhoutsepoort | ||
Gierle, P+R Oprit E34 | ||
Beerse, Gierleseweg | ||
Beerse, Heibergstraat | ||
Vosselaar, Dorp | ||
Turnhout, Galgenbeekweg | ||
Turnhout, Lokerenstraat | ||
Turnhout, Stelplaats | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Warande |