Lijn 660 Middelstum Concordiaplein - Loppersum Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 apr 2016 om 11:38
Voormalige buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | ... t/m 12 december 2015 |
Opvolger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 660 reed van Middelstum via Stedum en Westeremden naar Loppersum.
Route
Halte | ||
Middelstum, Concordiaplein | ||
Middelstum, Zuiderstraat | ||
Middelstum, Delleweg | ||
Huizinge, E.L. Lubbensweg | ||
Stedum, Bedumerweg | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Fiveldijk | ||
Loppersum, Stork | ||
Loppersum, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn precies is ontstaan.
Vanaf 5 januari 2014 werd de route in Middelstum iets gewijzigd. Alle ritten kregen weer hetzelfde begin-/eindpunt, alleen de halte Zuiderstraat wordt uitsluitend richting Middelstum bediend.
Op 13 december 2015 werd deze buslijn opgeheven vanwege de (zeer) geringe bezetting van gemiddeld één persoon per rit. Voor de scholieren op dit traject kwam geen alternatief en zij moesten voortaan reizen met de taxi en/of de trein.