Lijn 633 Wijk en Aalburg Kromme Nol - Waalwijk Oprijlaan
Versie door Autobus101 (overleg | bijdragen) op 1 apr 2016 om 21:36
Buslijn 633 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City TÜ |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 633 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/uur (vanaf 12:20) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 633 rijdt van Wijk en Aalburg via Oud Heusden, Elshout en Drunen naar Waalwijk.
Dienstregeling
- In de ochtend wordt naar Waalwijk gereden en in de middag naar Wijk en Aalburg.
Route
Halte | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Oud Heusden, Laagstraat | ||
Oud Heusden, Vestingstraat | ||
Elshout, Van Altenastraat | ||
Elshout, J.H. Rijkenstraat | ||
Elshout, Scheidingstraat | ||
Drunen, Wolfshoek | ||
Drunen, Prins Hendrikstraat | ||
Drunen, Dillenburgstraat | ||
Drunen, Joost van den Vondelstraat | ||
Drunen, Grotestraat | ||
Drunen, Maleisiëlaan | ||
Waalwijk, Overlaatweg | ||
Waalwijk, Van de Merwedelaan | ||
Waalwijk, Oranjeplein | ||
Waalwijk, Busstation Vredesplein | ||
Waalwijk, Sint Antoniusstraat | ||
Waalwijk, Mozartlaan | ||
Waalwijk, Noorder Allee | ||
Waalwijk, Oprijlaan | ||
Waalwijk, Burgemeester Van Casterenstraat |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd lijn 633 opgenomen in de concessie West-Brabant. De route en dienstregeling zijn niet gewijzigd.