Lijn 29 Coevorden Station NS - Zwolle Station NS
Voormalige buslijn 29 | |
Vervoerder(s) | EDS |
Regio's | Zuidwest-Drenthe, Kop van Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 22 mei 1955 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/dag |
Zondag | 7x/dag |
Lijn 29 reed van Coevorden via Slagharen, De Krim, Dedemsvaart, Balkbrug en Lichtmis naar Zwolle. Of na Dedemsvaart via Vinkebuurt en Nieuwleusen naar Zwolle. Naast de ritten die de reden van Coevorden naar Zwolle v.v. reden er ook ritten tussen Dedemsvaart en Zwolle v.v. In Dedemsvaart werd er om en om gereden over de Hoofdvaart of Hoek Langewijk/Julianastraat van/naar Balkbrug.
Route
Halte Niet alle haltes worden vermeld.
| ||
Coevorden, Station NS | ||
Coevorden, Station EDS | ||
De Scheere, Dommerskanaal | ||
De Krim, N.H. Kerk | ||
Slagharen, Centrum | ||
Brug Lutterhoofdweg W.Z. | ||
Sluis 6, Sluis 6 | ||
Dedemsvaart, Van Moerheimstraat/Van Haeringenweg | ||
Dedemsvaart, Julianastraat (Zuideinde) | ||
Dedemsvaart, Station EDS | ||
Dedemsvaart, Hoek Langewijk/Julianastraat | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Ommerweg, Driesprong | ||
Vinkebuurt, Klosse | ||
Sluis 4 , Sluis 4 | ||
Ommerdijkerbrug, Ommerdijkerbrug | ||
Nieuwleusen, Viersprong | ||
Grindweg naar Dalfsen | ||
Dedemsvaart Spoorbrug, Spoorbrug | ||
Lichtmis, Lichtmis | ||
Plankenloodsje, Plankenloodsje | ||
Hoevenbrug, Hoevenweg | ||
Berkum, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Brink | ||
Zwolle, Station NS |