Lijn 89 Zaandam Station - Zaandijk Oud Heinstraat
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 18:00
Voormalige buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Zaanstreek en Waterland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 30 mei 1992 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 89 reed van Zaandam via Koog a/d Zaan naar Zaandijk.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zaandam, Station | ||
Zaandam, Albert Heijnweg | ||
Zaandam, De Bonkelaar | ||
Zaandam, Volendamstraat | ||
Koog a/d Zaan, Station Koog-Bloemwijk | ||
Koog a/d Zaan, Westerkoogweg | ||
Zaandijk, Bannehof | ||
Zaandijk, Oud Heinstraat |
Geschiedenis
Op 31 mei 1992 werden deze lijn en lijn 85 gecombineerd tot een nieuwe lijn 65. De route en frequentie wijzigden niet.