Lijn 571 Roermond Busstation - Echt Station NS
Voormalige belbuslijn 571 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Regio | Midden-Limburg |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m ... |
Voorganger(s) | 71 |
Frequenties
| |
Spits | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 571 reed van Roermond via Herten, Merum, Linne, Maasbracht, Stevensweert en Ohé & Laak naar Echt.
Route
Halte | ||
Roermond, Station | ||
Roermond, Minderbroederssingel 2 | ||
Roermond, Minderbroederssingel 40 | ||
Roermond, Bisschop Lindanussingel/Roerzicht | ||
Roermond, Burg. Geuljanslaan/Hambeek | ||
Roermond, Roerderweg/Hambeek | ||
Roermond, MEGA Schakelstation | ||
Herten, Oude Roermondseweg | ||
Herten, Dorpsstraat | ||
Herten, Merumerkerkweg | ||
Merum, Hoofdstraat/Molenweg | ||
Merum, Solvaychemie | ||
Linne, Veestraat | ||
Linne, Nieuwe Markt | ||
Linne, Maasbrachterweg | ||
Linne, Molenweg/Parklaan | ||
Maasbracht, Stationsweg | ||
Maasbracht, Centrum | ||
Maasbracht, Kempweg/Hofstraat | ||
Maasbracht, Kloosterstraat | ||
Maasbracht, Raadhuisplein | ||
Maasbracht, Molenweg/Rabobank | ||
Maasbracht, Echterstraat/School | ||
Maasbracht, Echterstraat 62 | ||
Maasbracht, Stevensweerterweg | ||
Stevensweert, Eiland | ||
Stevensweert, Kruis/Halfweg Nieuwendijk | ||
Stevensweert, Roumerweg | ||
Ohé & Laak, Veldstraat | ||
Ohé & Laak, Rabobank | ||
Ohé & Laak, Dorpsstraat | ||
Echt, Zuiderpoort | ||
Echt, Peijerstraat/Bovenstestraat | ||
Echt, Peijerstraat/Kortestraat | ||
Echt, Station |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1997/1998 kreeg lijn 71 gezelschap van een lijntaxi, deze kreeg het lijnnummer 571 en ging de minder rendabele ritten vervangen.
Van maandag t/m vrijdag reden twee ritten na 18:00 uur van Maasbracht naar Echt en daarna twee ritten vanuit Roermond naar Echt, uitgezonderd één vaste rit op koopavonden tussen Roermond en Maasbracht. Vanaf Echt reden deze ritten helemaal terug naar Roermond. Op zaterdagochtend reed de lijntaxi één retourrit Echt, waarna vervolgens alleen tussen Maasbracht en Echt werd gereden. Daarna reed nog één rit vanuit Roermond en twee ritten vanuit Echt het hele traject. Op zondag reed de lijntaxi de hele dag over het hele traject.