Lijn 672 Essen Hoek - Stabroek Pito
Buslijn 672 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 672 rijdt van Stabroek via Kalmthout en Wildert naar Essen.
In de ochtendspits rijdt één rit van Essen Hoek naar Stabroek PITO en in de middag (op woensdag rond het middaguur, op de overige dagen in de spits)
Route
Halte | ||
Essen, Hoek | ||
Essen, Wolfsheuvel | ||
Essen, Noordeneind | ||
Essen, Heemhuis | ||
Essen, Station | ||
Essen, Sint Antoniusstraat | ||
Essen, Kloosterstraat | ||
Essen, Bibliotheek | ||
Essen, Gemeentehuis | ||
Essen, Spijker | ||
Essen, Tuincentrum | ||
Wildert, Schaapsbaan | ||
Wildert, Achterstraat | ||
Wildert, Eikenblok | ||
Wildert, Huybergsebaan | ||
Kalmthout, Dorpstraat | ||
Kalmthout, Arboretum | ||
Kalmthout, OCMW | ||
Kalmthout, Korte Heuvelstraat | ||
Kapellen, Harklaan | ||
Kapellen, Stabroeksteenweg | ||
Kapellen, Lepelstraat | ||
Stabroek, Moretuslei | ||
Kapellen, Lepelstraat | ||
Kapellen, Stabroeksteenweg | ||
Kapellen, Plantinlaan | ||
Kapellen, Kerkhof | ||
Stabroek, Danckerseweg | ||
Stabroek, Lassonhoflaan | ||
Stabroek, Sigarenstraat | ||
Stabroek, Dorp | ||
Stabroek, PITO |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 1 september 2013 verviel de route via Putte Moretuslei, dit werd overgenomen door de nieuwe lijn 674. Deze wijziging is op een onbekend moment (voor 18 februari 2016) weer ongedaan gemaakt.
Halte | ||
Putte, Harklaan | ||
Putte, Stabroeksesteenweg | ||
Putte, Lepelstraat | ||
Putte, Moretuslei | ||
Putte, Lepelstraat | ||
Putte, Stabroeksesteenweg | ||
Putte, Plantinlaan |
In de zomer van 2015 belanden de werkzaamheden bij Essen Hoek in de afrondende fase, waardoor de oude route van deze buslijn per 1 september 2015, na 2 jaar, weer hersteld kon worden. Dit betekende dat de lijn voortaan weer via Essen ging rijden i.p.v. Wildert. De bediening van het College kwam tegelijkertijd te vervallen, scholieren kunnen daarvoor overstappen bij station Essen.
Halte | ||
Essen, College | ||
Wildert, Huybergsebaan | ||
Wildert, Eikenblok | ||
Wildert, Station | ||
Wildert, Kerk | ||
Kalmthout, Dorpstraat |