Lijn 679 Wekerom Kruispunt - Amersfoort Van Lodensteincollege
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 jan 2016 om 11:40
Voormalige buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe (2011-2020) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 27 augustus 2011 |
Opvolger(s) | 679 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 679 reed van Wekerom via De Valk en Barneveld naar Amersfoort.
Route
Halte | ||
Wekerom, Kruispunt | ||
Wekerom, A.G. Weijersweg | ||
Wekerom, Garage Veldhuizen | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, School met de Bijbel | ||
Barneveld, Julianaplein | ||
Barneveld, Rooseveltstraat | ||
Barneveld, Churchillstraat | ||
Barneveld, Bouwheerstraat | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Barneveld, Vliegersvelderlaan | ||
Barneveld, Van Wijnbergenlaan | ||
Barneveld, Noord | ||
Barneveld, Zeumerseweg | ||
Achterveld, N.K. Kerk | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2011 werd niet langer via De Valk naar Wekerom gereden, maar via Wekerom naar De Valk. Daarnaast werd via Kootwijkerbroek en Stroe gereden.