Lijn 52 Dinant, Gare - Drève des Peupliers
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 52 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 52 rijdt een schoolroute binnen Dinant.
Niet alle ritten rijden het hele traject, een enkele rit rijdt tot de Entrée d'Herbuchenne en andere ritten slaan het Square Père Pire over.
Route
Halte | ||
Dinant, Gare | ||
Dinant, Place Collard | ||
Dinant, Collégiale | ||
Dinant, Boulevard Sasserath | ||
Dinant, Square Père Pire | ||
Dinant, Rue Saint-Jacques | ||
Dinant, Pont d'Amour | ||
Dinant, Clinique Sainte-Anne | ||
Dinant, Entrée d'Herbuchenne | ||
Dinant, Rue des Verges | ||
Dinant, Rue des Grands Prés | ||
Dinant, Rue du Pont de Pierre | ||
Dinant, Drève des Peupliers |