Lijn 3 Doetinchem, Oogziekenhuis Zonnestraal - Slingeland Ziekenhuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 jan 2016 om 14:24
Buslijn 3 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Doetinchem |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 22, 25 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 3 rijdt van het Oogziekenhuis via station Doetinchem en het Centrum naar het Slingeland Ziekenhuis.
Dienstregeling
- De volgende routes worden 1x/uur gereden:
- 1. Van het Slingeland Ziekenhuis via het Station naar Zonnestraal.
- 2. Van Zonnestraal via de Gezellenlaan naar het Station.
- 3. Van het Station via Gruitpoort naar het Slingeland Ziekenhuis.
- Zodat in beide richtingen de volledige route 1x/uur wordt gereden.
Route
Halte | ||
Doetinchem, Oogziekenhuis Zonnestraal | ||
Doetinchem, Slingeland Locatie Gezellenlaan | ||
Doetinchem, Station | ||
Doetinchem, Gemeentehuis | ||
Doetinchem, Centrum | ||
Doetinchem, Gruitpoort | ||
Doetinchem, Slingeland Ziekenhuis Hoofdingang |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werden de beide buslijnen van de stadsdienst Doetinchem opgeheven vanwege de lage reizigersaantallen. Ter vervanging ging van maandag tot en met vrijdag overdag een 3-tal servicebussen rijden.