Lijn 771 Antwerpen Rooseveltplaats - Zandvliet Stelplaats
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 771 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 771 rijdt van Antwerpen rechtstreeks via de A12 naar Berendrecht en Zandvliet.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, Kempenstraat | ||
Antwerpen, IJzerlaan | ||
Antwerpen, Noorderbrug | ||
Antwerpen, Straatsburgdok | ||
Antwerpen, Noorderlaan | ||
Antwerpen, Groenendaallaan | ||
Berendrecht, Oprit A12 | ||
Berendrecht, Kromme Weg | ||
Berendrecht, Viswater | ||
Berendrecht, Kleine Bredestraat | ||
Berendrecht, Solftplaats | ||
Berendrecht, Prelaatstraat | ||
Berendrecht, Steenweg Zandvliet | ||
Berendrecht, Zoutestraat | ||
Zandvliet, Bakkerstraat | ||
Zandvliet, Dorp | ||
Zandvliet, Aakstraat | ||
Zandvliet, Antwerpsebaan | ||
Berendrecht, Zandweg | ||
Berendrecht, Kapelstraat | ||
Zandvliet, Ruytermansweg | ||
Zandvliet, Stelplaats |