Lijn 32 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station
Buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Den Oudsten Alliance |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 32 is een buslijn die vanaf station Arnhem via Huissen, Bemmel, Doornik en Lent naar station Nijmegen gaat.
Route
Op maandagen en zaterdagen slaat de buslijn overdag de haltes Nijmegen, Museum het Valkhof tot en met Nijmegen, Smetiusstraat over wegens markt. De vervangende haltes zijn Sint Canisiussingel en Nassausingel.
De spitstoevoegers op lijn 32 worden alleen in de spitsrichting tussen Bemmel en Arnhem gereden. Tussen Huissen en Arnhem rijdt er op die momenten samen met lijn 33 8x per uur een bus.
Wegens filevorming slaat lijn 32 richting Arnhem de haltes in het Arnhemse centrum over.
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Nieuwe Plein | ||
Arnhem, Willemsplein richting Nijmegen | ||
Arnhem, Velperplein richting Nijmegen | ||
Arnhem, Schouwburg | ||
Arnhem, Airborneplein | ||
Arnhem, De Monchyplein | ||
Arnhem, Groene Weide | ||
Arnhem, Visserslaan | ||
Arnhem, Biezenlaan | ||
Arnhem, Stadswaardenlaan | ||
Huissen, Grevenveld | ||
Huissen, Nielant | ||
Huissen, Heirweg | ||
Huissen, Loostraat | ||
Huissen, Rabobank | ||
Huissen, Stadswal | ||
Huissen, Florapark | ||
Huissen, Nieuwediep | ||
Huissen, Industrieterrein | ||
Bemmel, Baalsestraat | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Oostervelden | ||
Bemmel, Klappenburgstraat | ||
Bemmel, Wardstraat/Sporthal | ||
Bemmel, Gemeentehuis | ||
Bemmel, Dorpsstraat/Molenwei | ||
Bemmel, Teselaar/Vossenhol | ||
Bemmel, De Pas | ||
Doornik, Het Nevelveld | ||
Doornik, Zandsepad | ||
Doornik, Doornik | ||
Doornik, Bloemenstraat | ||
Lent, Het Buske | ||
Lent, Petuniastraat | ||
Lent, Lentseveld | ||
Lent, Lentselus | ||
Nijmegen, Museum Het Valkhof | ||
Nijmegen, Kelfkensbos | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Plein 1944 | ||
Nijmegen, Canisiussingel | ||
Nijmegen, Nassausingel | ||
Nijmegen, Smetiusstraat | ||
Nijmegen, Centraal Station |
Geschiedenis lijn 32
Tot 5 januari 2003 reed lijn 32 van Arnhem naar Wijchen via Wijchen Noord. Daarna werd deze lijn geknipt. Lijn 32 reed tot station Nijmegen. Het traject Nijmegen - Wijchen werd gereden onder het nieuwe lijnnummer 52. Tot 12 december 2005 reed lijn 32 in Nijmegen via Plein 1944 en de Burchtstraat. Op last van de gemeente Nijmegen gingen er minder bussen via het centrum rijden. Lijn 32 ging via de Singels rijden. Op 10 december 2006 werd de route door het centrum weer hersteld.