Lijn 563 Raalte Station - Wijhe Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 dec 2015 om 12:50
Buurtbuslijn 563 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Broekland |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 29 augustus 2010 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Koopavond | 1x/uur (tot 20.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 563 rijdt van Raalte via Broekland en Boerhaar naar Wijhe.
Route
Halte | ||
Raalte, Station | ||
Raalte, Kruisstraat | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Dumbarstraat | ||
Raalte, De Haar | ||
Raalte, Langkampweg | ||
Broekland, Broekland | ||
Tongeren, De Wesenberg | ||
Boerhaar, Boerhaar | ||
Wijhe, Peperkamp | ||
Wijhe, Raalterweg | ||
Wijhe, Havenpoort | ||
Wijhe, Langstraat | ||
Wijhe, Station |
Geschiedenis
Op 16 augustus 2015 is de halte Pauluskerk in Raalte, voor de lijnen 166 & 563 hernoemd naar Dumbarstraat.