Lijn 394 Bochum, Narzissenstraße - Keplerweg Wendeschleife
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 okt 2015 om 22:27 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=394 |dienstregeling=2015 |buitenland=ja |land=Duitsland |concessie=VRR |vervoerder=BOGESTRA |lijnsoort=Stadsbus |stad=Bochum |frequentie_spit...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 394 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | BOGESTRA |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bochum |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (vanaf 13:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 394 rijdt van Bochum Eppendorf via Weitmar, Wiemelhausen, Hauptbahnhof en Grumme naar Riemke.
Route
Halte | ||
Bochum, Narzissenstraße | ||
Bochum, Rosendelle | ||
Bochum, Eppendorf Mitte | ||
Bochum, Dahlienweg | ||
Bochum, Bärendorfer Straße | ||
Bochum, Brantropstraße | ||
Bochum, Weitmarer Straße | ||
Bochum, Elsa Brändström Straße | ||
Bochum, Weitmar Mitte | ||
Bochum, Franziskusstraße | ||
Bochum, DRK Zentrum | ||
Bochum, Stensstraße | ||
Bochum, Springorum | ||
Bochum, Drusenbergstraße | ||
Bochum, Danziger Straße | ||
Bochum, Hunscheidtstraße | ||
Bochum, Haupteingang Bergmannsheil | ||
Bochum, Romanusplatz | ||
Bochum, Knepperstraße | ||
Bochum, Oskar Hoffmann Straße | ||
Bochum, Buddenbergplatz | ||
Bochum, Hauptbahnhof | ||
Bochum, Südring | ||
Bochum, Rathaus | ||
Bochum, Brückstraße | ||
Bochum, Augusta Krankenhaus | ||
Bochum, Kunstmuseum | ||
Bochum, Planetarium | ||
Bochum, Tierpark | ||
Bochum, Sankt Josef Hospital | ||
Bochum, Gudrunstraße | ||
Bochum, Vierhausstraße | ||
Bochum, Prattwinkel | ||
Bochum, Ernestinenstraße | ||
Bochum, In der Röttgersbank | ||
Bochum, Bergstraße | ||
Bochum, Feenstraße | ||
Bochum, Riemke Markt | ||
Bochum, Wilbergstraße | ||
Bochum, Keplerweg | ||
Bochum, Keplerweg Wendeschleife |