Lijn 66 Amsterdam Leidseplein - Amstelveen Waardhuizen
Voormalige buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland (1977 - ...), GVB (1977 - ...) |
Regio's | Amsterdam, Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 16 oktober 1977 t/m ... |
Voorganger(s) | 66 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 66 reed van Amsterdam naar Amstelveen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Station Zuid | ||
Amsterdam, Van Boshuizenstraat | ||
Amstelveen, Plein 1960 | ||
Amstelveen, Van der Hooplaan | ||
Amstelveen, Gondel/Praam |
Geschiedenis
Op 16 oktober 1977 werd de route van lijn 66 doorgetrokken naar het eerste deel van de nieuwe woonwijk Waardhuizen-Zuid. Het eindpunt kwam te liggen ter hoogte van de Gondel. Mogelijk werd per diezelfde datum ook de frequentie in de daluren en op zaterdag verhoogd naar een kwartierdienst.