Lijn 108 Bergen op Zoom Station - Sint-Annaland Dorpsweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 10 aug 2015 om 19:34
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 108 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City (G) CNG |
Rijdt sinds | 30 augustus 2015 |
Voorganger(s) | 107, 108 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (ri. Bergen op Zoom) |
Zaterdag | 1x/uur (ri. Bergen op Zoom) |
Zondag | 1x/uur (ri. Bergen op Zoom) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 108 rijdt van Bergen op Zoom via Halsteren, Tholen, Poortvliet, Scherpenisse en Sint Maartensdijk naar Sint Annaland.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één extra rit van Stavenisse naar Sint Maartensdijk en twee extra ritten van Bergen op zoom naar Sint Maartensdijk.
- In de middagspits rijden drie extra ritten van Bergen op Zoom naar Sint Maartensdijk.
- Doordeweeks eindigen de ritten in Sint Annaland en beginnen ze in Stavenisse.
- In de avonduren en het weekend rijdt de bus alleen van Stavenisse naar Bergen op Zoom, zodat in combinatie met lijn 107 een volledige ringlijn over het eiland gevormd werd.
- In de avonduren en het weekend wordt niet via Tholen Hertenkamp gereden, maar via Oud-Vossemeer. Ook wordt er niet meer gereden via Halsteren Dorpsstraat.
Route
Halte | ||
Bergen op Zoom, Station | ||
Bergen op Zoom, Asselbergsstraat | ||
Bergen op Zoom, Ravelijn | ||
Bergen op Zoom, Noordsingel | ||
Bergen op Zoom, Burgemeester Stulemeijerlaan | ||
Bergen op Zoom, Halsterseweg | ||
Bergen op Zoom, Burgerhout | ||
Halsteren, Nieuwe Molenweg | ||
Halsteren, Dorpsstraat | ||
Halsteren, Jannelandseweg | ||
Halsteren, Tholenseweg | ||
Halsteren, Slikkenburg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Hertenkamp | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Oud-Vossemeer, Leguitseweg | ||
Oud-Vossemeer, Oud Vossemeersedijk | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Sint-Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Annaland, Tweede Dijk | ||
Sint Annaland, Dorpsweg (verder als lijn 107) | ||
Stavenisse, Tolweg | ||
↑ | Stavenisse, Poststraat (komt vanaf lijn 107) |
Geschiedenis
Op 30 augustus 2015 werd de dienstregeling van deze lijn weer terug gewijzigd naar de dienstregeling van voor 1 maart 2015. Het eindpunt kwam dus weer te liggen te Sint Annaland.