Lijn 136 Zwolle Station NS - Raalte Station
Voormalige buslijn 136 | |
Vervoerder(s) | VAD (1986 - 1994), Midnet (1994 - ...) |
Regio | Salland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1986 t/m ... |
Voorganger(s) | 136 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 136 reed van Zwolle via Wijthmen en Heino naar Raalte.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Sophia Ziekenhuis/De Factoor | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Lenthe, De Ganzepan | ||
Heino, Marktplein | ||
Heino, 't Reelaer | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, Station |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 werd de lijnvoering van lijn 136 gesplitst. Onder het lijnnummer 134 gingen alle ritten tussen Zwolle en Lemelerveld rijden en onder het lijnnummer 136, waarin ook de spitsversterkers tussen Zwolle en Heino waren opgenomen, gingen alle ritten tussen Zwolle en Raalte rijden. Het gevolg van deze splitsing was dat de regelmaat soms wegviel, maar in de praktijk bleef de verdeling ongeveer gelijk.