Lijn 41 Zwolle Station - Urk Busstation
Voormalige buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | Salland (... - 1976), Flevodienst (1976 - ...) |
Regio's | Noord-Overijssel, Flevoland-Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 41 reed van Zwolle via 's-Heerenbroek, Wilsum, Kampen, Ens, Emmeloord en Tollebeek naar Urk.
In de spitsuren en koopavonden reden extra ritten op deeltrajecten en op zondag werd slechts 1x per 2 uur gereden tussen Emmeloord en Urk.
Route
Halte | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Westenholte/Petuniaplein | ||
's-Heerenbroek, Bisschopsweg | ||
Wilsum, Wilsummersteeg | ||
Kampen, Station | ||
Kampereiland, Kerk | ||
Ens, Zwartemeerweg | ||
Ens, Busstation | ||
Ens, Sloefweg | ||
Emmeloord, Marknesserweg | ||
Emmeloord, Busstation | ||
Emmmeloord, Urkerweg 18 | ||
Tollebeek, Dorp | ||
Urk, Busstation |